Jdi na obsah Jdi na menu

3. Kolo: Líšeň B- Rájec 2:1

28. 8. 2012

Třetí utkání v I.A třídě znovu neskončilo pro rájecké šťastně. Znovu po brzkém gólu Rájec prohrával, Líšeň se ujala vedení po chybné rozehrávce rájecké obrany. Avšak fotbalovost domácích rájecký tým eliminoval bojovností a před odchodem do kabin Rájec vyrovnal, dá se říci, že zaslouženě. Po autovém vhazování na útočné polovině hřiště se míče ujal Martin Haničinec, který se obtočil kolem domácího obránce a zakončil. Zblokovanou střelu si do branky srazil líšeňský obránce. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Líšeň měla obrovskou příležitost 20 minut před koncem, kdy útočník již překonal brankáře Sovu, ale z brankové čáry vykopl míč rájecký obránce.  Bohužel Rájec si do konce zápasu již gólovou situaci nevypracoval a bránil nerozhodný výsledek, ale 3 minuty před koncem Líšeň udeřila. Po centru z naší pravé strany se na zadní tyči prosadil domácí útočník. Utkání tedy skončilo 2:1 pro Líšeň. Rájec je stále bez bodu. V neděli se pokusí získat první trojici proti Bořitovu, za který znovu nastoupil Martin Šmerda, který proti Dobšicím potvrdil výtězství gólem.

Líšeň B- Rájec 2:1 (1:1)

Sestava: Sova- Vágner, Štrof, Hejč, Tajnai- Sedlák, Hepp, Haničinec, Palkanynets- Skácel, Pavlíček